GALERIA DE FOTOGRAFIES ACCEPTADES FOTOSPORT 2024
GALERIA DE FOTOGRAFIES ACCEPTADES FOTOSPORT 2024
Karl Markloff , AFIAP, EPSA, ALEMANYA
Abwehrspielerin
Jan Romanowski , EFIAP/s , EPSA, GM.APS, ALEMANYA
Frauenrugby 2890
Ian English , EFIAP/p APSEM MPSA2 BPSA, AUSTRÀLIA
Competition Face
Ian English , EFIAP/p APSEM MPSA2 BPSA, AUSTRÀLIA
Concentration or Concern
Francis Kennedy , AFIAP-EPSA-APSEM, AUSTRÀLIA
In this together
Francis Kennedy , AFIAP-EPSA-APSEM, AUSTRÀLIA
Magnifient long jump into sand
Chris Seen , FAPU AAPS, AUSTRÀLIA
Claudia M
Valmae Ypinazar , AAPS, AUSTRÀLIA
Focus
Valmae Ypinazar , AAPS, AUSTRÀLIA
Leap of Faith
Valmae Ypinazar , AAPS, AUSTRÀLIA
Out of the Water
Josef Kastner , ÀUSTRIA
Stufenbarren
Josef Kastner , ÀUSTRIA
Wildwasser 2
Viorel Munteanu , ÀUSTRIA
800 m Lauf
Manfred Pillik , EFIAP, ÀUSTRIA
Geschafft
Manfred Pillik , EFIAP, ÀUSTRIA
Starke Blondine
Manfred Pillik , EFIAP, ÀUSTRIA
Victoria
Rudolf Schabetsberger , ÀUSTRIA
DA SILVA Viktorya
Rudolf Schabetsberger , ÀUSTRIA
Errani Sara
Rudolf Schabetsberger , ÀUSTRIA
Schlammbad-24
Raymond Widawski , BÈLGICA
BMX freestyle for women
Raymond Widawski , BÈLGICA
La championne
José Henrique Chaim Chaim , QPSA cMoL EAFB, BRASIL
couple
José Henrique Chaim Chaim , QPSA cMoL EAFB, BRASIL
Grace on jump
José Henrique Chaim Chaim , QPSA cMoL EAFB, BRASIL
Oh yeah girl
Lyubomir Argirov , EFIAP/b, BULGÀRIA
Equilibrium
Lyubomir Argirov , EFIAP/b, BULGÀRIA
Outside hitter 2
Lyubomir Argirov , EFIAP/b, BULGÀRIA
Start
Lyubomir Argirov , EFIAP/b, BULGÀRIA
Winner
Bernard Brault , CANADÀ
Ouch!!
Per Martens , AFIAP, ESDF, NSMiF/b, DINAMARCA
Heavy lifting
Per Martens , AFIAP, ESDF, NSMiF/b, DINAMARCA
Spanish speedskater
Pedro Luís Ajuriaguerra Saiz , MFIAP, EFIAP/P, MCEF/P, ESPANYA
Ana Peleteiro
ángel Benito Zapata , MCEF-AFIAP, ESPANYA
botando
ángel Benito Zapata , MCEF-AFIAP, ESPANYA
cinco figuras
ángel Benito Zapata , MCEF-AFIAP, ESPANYA
espiral roja
ángel Benito Zapata , MCEF-AFIAP, ESPANYA
saliendo del agua
Xavier García Vaquero , AFC - EFC - ACEF, ESPANYA
En linea
Francisco José López Fernández , QPSA, ESPANYA
WOMAN TRIPLE JUMP
José Vicente , ESPANYA
Inmersión
José Vicente , ESPANYA
Levita
Luís Aracil Roux , MFCF3* MBCEF EFIAP, ESPANYA, CATALUNYA
en el aire
Alberto Hernández Hernández , ESPANYA, CATALUNYA
El gran salto
Alberto Hernández Hernández , ESPANYA, CATALUNYA
Golpe
Miquel Jiménez Palomo , AFCF, ESPANYA, CATALUNYA
EsportistaBrava
Vicenç Lafebre Castells , ESPANYA, CATALUNYA
Exercici de cinta I
Vicenç Lafebre Castells , ESPANYA, CATALUNYA
Exercici de maces II
Vicenç Lafebre Castells , ESPANYA, CATALUNYA
Salt de palanca de 10 m
Luis Leandro Serrano , ESPANYA, CATALUNYA
D2 Campo traves
Luis Leandro Serrano , ESPANYA, CATALUNYA
D3 Paso de valla-3
Joan Mimó Bayo , EFIAP-MFCFp-Premi CAT2020-MCEF/o, ESPANYA, CATALUNYA
Ping pong II
Joan Mimó Bayo , EFIAP-MFCFp-Premi CAT2020-MCEF/o, ESPANYA, CATALUNYA
Piragüisme II
Andreu Noguero Cazorla , MFCF/p, MCEF/d, EFIAP, ESPANYA, CATALUNYA
D Pole Sport -diagonal
Andreu Noguero Cazorla , MFCF/p, MCEF/d, EFIAP, ESPANYA, CATALUNYA
D Surfista a Lofoten
Cosme Oriol Riera , EFIAP, MFCF, HONFCF, ACEF, SFCF, ESPANYA, CATALUNYA
ENTRENAMIENTO ESGRIMA-1
Cosme Oriol Riera , EFIAP, MFCF, HONFCF, ACEF, SFCF, ESPANYA, CATALUNYA
MASTER 1454
Eric Causse , EFIAP/S; GPU CR3; PPSA; GPU HERMES; EFPF; M.APS; A.NPS, FRANÇA
Canoe 53
Eric Causse , EFIAP/S; GPU CR3; PPSA; GPU HERMES; EFPF; M.APS; A.NPS, FRANÇA
WRS 52
Auer Hubert , FRANÇA
Saut de haies
Auer Hubert , FRANÇA
Sprint
Paille Jean-claude , EFIAP , GM, FRANÇA
Chinese kayakist
Paille Jean-claude , EFIAP , GM, FRANÇA
Papillon bleu
Cyril Boyd , EFIAP/s, MPSA, DPAGB, LIPF, E-CPE, BPE4, GRAN BRETANYA
Dodge the tackle
Anne Given , DPAGB, LIPF, EFIAP, BPE5*, GRAN BRETANYA
Flight
Anne Given , DPAGB, LIPF, EFIAP, BPE5*, GRAN BRETANYA
Incoming
Anne Given , DPAGB, LIPF, EFIAP, BPE5*, GRAN BRETANYA
Tight Tuck
Bob Given , MPAGB, EPSA, EFIAP, FBPE, GRAN BRETANYA
Close Call
Bob Given , MPAGB, EPSA, EFIAP, FBPE, GRAN BRETANYA
Eyeball
Bob Given , MPAGB, EPSA, EFIAP, FBPE, GRAN BRETANYA
Hairgrip
Bob Given , MPAGB, EPSA, EFIAP, FBPE, GRAN BRETANYA
Kelly Scores
John T Glover , GRAN BRETANYA
Lara
Jeff Hargreaves , AFIAP, GRAN BRETANYA
Garbine Serve
Jeff Hargreaves , AFIAP, GRAN BRETANYA
Wheelchair Champion
Arun Mohanraj , GRAN BRETANYA
Disabled and determined
Arun Mohanraj , GRAN BRETANYA
Run
Desi Koncz , ------, HONGRIA
W 3 Desi Koncz - Ball practice
Arnab Sarkar , ÍNDIA
Balance Beam
Arnab Sarkar , ÍNDIA
Game of parallel bars
Michael Feeney , AFIAP, IRLANDA
Going for the line
Fabio Becorpi , EFIAP s, ITÀLIA
Rythmic Gymnastic Q01
Fabio Becorpi , EFIAP s, ITÀLIA
Rythmic Gymnastic S02
Antonino Caldarella , AFIAP - BFA*, ITÀLIA
Rhythmic Gym_2
Luigi Carrieri , EFIAP/b, GPU CR3, GPU VIP2, GM.APS, M.NPS, ITÀLIA
Gym 62
Luigi Carrieri , EFIAP/b, GPU CR3, GPU VIP2, GM.APS, M.NPS, ITÀLIA
Gym 65
Luigi Carrieri , EFIAP/b, GPU CR3, GPU VIP2, GM.APS, M.NPS, ITÀLIA
Short track 04
Roberto Cerrai , AFIAP, ITÀLIA
Slalom gigante 18
Roberto Cerrai , AFIAP, ITÀLIA
Slalom gigante 19
Luigi De Rosa , ITÀLIA
geometrie ginniche
Luigi De Rosa , ITÀLIA
nastro rosso
Alessio Mazzoleni , ITÀLIA
At the ropes 2
Alessio Mazzoleni , ITÀLIA
Muay thai
Martina Meoli , ITÀLIA
Ritmica 05
Vanni Stroppiana , EFIAP/s, ITÀLIA
D2.Stroppiana Vanni-Figure skating 7730
Massimo Vannozzi , EFIAP/P - AFIAP , ITÀLIA
Step bike triathlon
Harry Daemen , EFIAP/g, LUXEMBURG
Chelly
Harry Daemen , EFIAP/g, LUXEMBURG
Halmar
Ka Chon Chiang , MACAU
2024 VNL
Ka Chon Chiang , MACAU
2024 VNL Macao
Ka Chon Chiang , MACAU
Mini Rugby 3
Kjetil Birkedal Pedersen , NORUEGA
Elisa Balsamo finishes in tears
Kjetil Birkedal Pedersen , NORUEGA
Uno X up front
Victor Eugen Mihai - Vem , GPU CR2 GPU APHRODITE, ROMANIA
Spider Woman
Victor Eugen Mihai - Vem , GPU CR2 GPU APHRODITE, ROMANIA
Splash
Thierry Maingot , SUÏSSA
f-snow joering
GALERIA DE FOTOGRAFIES ACCEPTADES FOTOSPORT 2024