XLIII CONCURSO DE FOTOGRAFIA VILA D'ALMENARA
Monocrom
ALEMANYA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Dietl, Claudia | Moeweninsel |
ARGENTINA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Muller, Hans | Mal perdedor | ||
Villalba, Raul | Habitantes de Dark City | GFAL HONOURABLE MENTION | |
Villalba, Raul | La ceremonia |
ÀUSTRIA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Lahodny, Hans | The Guardians | ||
Lahodny, Hans | W | FCF GOLD MEDAL |
BANGLADESH
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Apo, Sharwar | Hope | ||
Apo, Sharwar | Survivor | ||
Apo, Sharwar | Uncertainty |
BÈLGICA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
De Decker, Ivo | sweeping mother | ||
De Fraine, Jozef | CRYING | ||
De Fraine, Jozef | ONVERMOEIBAAR | FIAP HONOURABLE MENTION | |
De Fraine, Jozef | TATTOO | ||
De Fraine, Jozef | UIL VS SPECHT | ||
Gabriels, Sara | Aarush | ||
Gabriels, Sara | Ajit | ||
Gabriels, Sara | Hidden stories | FIAP HONOURABLE MENTION | |
Philippe, Christine | Inspiration | ||
Philippe, Christine | Lady fan |
ESCÒCIA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Greer, David | Future is Bright | ||
Greer, David | Roots | ||
Noble, Derek | Shape 2 |
ESLOVÈNIA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Balantic, Peter | Enchanted forest | ||
Balantic, Peter | Foggy morning | FIAP BRONZE MEDAL |
ESPANYA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Aguilera Vilamajó , Neus | DANSA DE LA MALETA | ||
Aguilera Vilamajó , Neus | FÀTIMA | ||
Aguilera Vilamajó , Neus | VILANOVA | ||
Ajuriaguerra Saiz, Pedro Luís | Box | ||
Ajuriaguerra Saiz, Pedro Luís | Dubai Gotham | ||
Ajuriaguerra Saiz, Pedro Luís | Fisherman with oil lamp | ||
Amaya Montero, María Luisa | Lectura | ||
Barbany Bosch, Toni | CAPITAN | ||
Barbany Bosch, Toni | GRILL MATOLL | ||
Barbany Bosch, Toni | TASES-OU | ||
Barreiro Rodriguez, Manu | Mi Abuela | ||
Barreiro Rodriguez, Manu | Sin Prisas | ||
Barrio, Luis Maria | EL HUERTO DEL ABUELO | ||
Barrio, Luis Maria | MUSIC LOVERS | ||
Bueno Amorós, Anibal | Campamento Mundari 2 | ||
Bueno Amorós, Anibal | Campamento Mundari 4 | ||
Calero González, Guillermo | Erosionada | ||
Calero González, Guillermo | Yin Yang | ||
Casellas Pla, Isabel | L'Ocell | ||
Coca ávila, Francisco Javier | Equipo | ||
Coca ávila, Francisco Javier | Mi Tierra | ||
Cortés Cabrera, Juan | Espera | ||
Diez Pascua, Mercedes | Solas | FLF HONOURABLE MENTION | |
Elarre Sastre, Gorka | Queen | ||
Enriquez, Sara | Training for Fighting | ||
Fernandez Ferreras, Javier Pedro | LECTURAS | ||
Fernandez Ferreras, Javier Pedro | LUCHADORES | ||
Fernandez Ferreras, Javier Pedro | MUNDARI-2 | ||
Fernandez Ferreras, Javier Pedro | SUB | FLF SILVER MEDAL | |
Font Vila, Daniel | JOVES CARBONERES 1 | ||
Gallego Gómez, Antonio Damián | Le futur | ||
García Badenes, Antonio | Tiro y arrastre | ||
García Flores, Jesús Manuel | Chrysler Building | ||
García Flores, Jesús Manuel | Erasmus Brug | ||
García Flores, Jesús Manuel | Manhattan | FIAP HONOURABLE MENTION | |
García Flores, Jesús Manuel | Shades | ||
Garcia Pitarch, Pili | Caballero de la mano en el pecho | ||
Garcia Pitarch, Pili | Portrait of Ristho | ||
Garcia Pitarch, Pili | Sokhna and Chester | ||
Garrido Vilajuana, Frederic | Complicidad | ||
Garrido Vilajuana, Frederic | Dance | ||
Garrido Vilajuana, Frederic | Vital Food_04 | ||
Gaskon Marañon, Oskar | El niño aguador | ||
Girona Gomez, Carlos | COLEOPTERO | ||
Gomez Catalina, Katy | Alfarero Uigur | ||
Gomez Catalina, Katy | Black and wild Strips | ||
Gomez Catalina, Katy | Elogio de luz | ||
Gómez Fernández, Lourdes | El muro | GFAL HONOURABLE MENTION | |
Gómez Fernández, Lourdes | Las Sirenas | ||
Gómez Fernández, Lourdes | Stokness | ||
Guasch Giner, Antonio | vidas ocultas | ||
Guijarro Carril, Tino | Laura V. | ||
Gutierrez Fernandez, Jorge | SOLO YO | ||
Gutierrez Fernandez, Jorge | TREES | ||
Heredia Gonzalbez, Miguel A.. | Semana Santa | ||
Higueras Garcia, Juan Francisco | El circuito | ||
Kuesta Garmendia, Joxe Inazio | Ethiopian girl | ||
Kuesta Garmendia, Joxe Inazio | Reciting what has been learned-Mali | ||
Kuesta Garmendia, Joxe Inazio | Surma boy milking a cow-Ethiopia | ||
Kuesta Garmendia, Joxe Inazio | Woman of The Ann Tribe Smoking - Myanmar | ||
Lacunza , Txema | Niebla en Gallecs | ||
Lacunza , Txema | Una calle en La Alberca | ||
López Cepero Mateos, Manuel | BOSQUE DE CEMENTO | ||
López Cepero Mateos, Manuel | RECORRIENDO LA CIUDAD | GFAL HONOURABLE MENTION | |
López Gonzalez, Angel | pareja en la niebla | ||
López-tapia De Inés, Enrique | Mano amiga | ||
Manzano Iglesias, José Manuel | Camino de Espera II | ||
Manzano Iglesias, José Manuel | Jimena M | ||
Manzano Iglesias, José Manuel | Juan Medina VII | ||
March, Cesar | Emerging | ||
Marcos, Sandra | Críptica Cocó | ||
Mas Puig, Carme | ALINEADOS QUE NO ALIENADOS | ||
Mateo García, Fernando | Esa mirada | ||
Mesa Otero, Jesus A. | El final del camino | ||
Mesa Otero, Jesus A. | El puente a las Quinientas | ||
Mesa Otero, Jesus A. | Sonic | ||
Mesa Otero, Jesus A. | Un mundo sobre ruedas | ||
Mimó Bayo, Joan | Blanc i Negre | ||
Mimó Bayo, Joan | Miquel | ||
Mimó Bayo, Joan | Miriam | ||
Mimó Bayo, Joan | Nens vietnamita | ||
Molero Gutierrez, Florentino | Firmes | ||
Molero Gutierrez, Florentino | Te doy mis ojos | ||
Monegal Calduch, Ramon | Black Head Light | ||
Moraga Costoso, Vicente | Angrybird | ||
Moraga Costoso, Vicente | Lines | ||
Moraleda Díaz, Montserrat | Los flamencos | ||
Morales Ogalla, Gaspar | B&N 1 | ||
Negredo Sanchez, Julian | BOOMERANG | ||
Negredo Sanchez, Julian | THE CAT AND THE DOG | ||
Noguero Cazorla, Andreu | Emma maleta y muñeca | CEF HONOURABLE MENTION | |
Noguero Cazorla, Andreu | Guerrero Mursi | ||
Núñez Buj, Rodrigo | Panes y peces | ||
Pascual Soler , Carmen | Delia cuadro | ||
Pascual Soler , Carmen | Delia espejo | ||
Piqué Vericat, Jordi | Bodegó 2020-33 | ||
Piqué Vericat, Jordi | Bodegó 2020-37 | ||
Piqué Vericat, Jordi | Bodegó 2021-16 | ||
Piqué Vericat, Jordi | CAVALL | ||
Planas Pérez, Rafael | Teatre de la Llotja | ||
Planas Salvador, M Victoria | El Motorista | ||
Puigcerver Oliván, Manel | Adaptada al medi | ||
Puigcerver Oliván, Manel | Elisa i Amanda | ||
Punyet Miró, Carlos | El Clan | ||
Punyet Miró, Carlos | Fashion | ||
Punyet Miró, Carlos | Marya | ||
Punyet Miró, Carlos | Nit | CEF GOLD MEDAL | |
Rafanell Jacas, Xavier | CORBES | ||
Rafanell Jacas, Xavier | DELICADESA | ||
Rafanell Jacas, Xavier | FLOR PROHIBIDA | ||
Recio Romaguera, Josep | adama | ||
Recio Romaguera, Josep | ami i isaak | ||
Recio Romaguera, Josep | las hermanas trawally | FIAP GOLD MEDAL | |
Recio Romaguera, Josep | yaiza | ||
Remolà Pagès, Lluís | Joves de Valls | FLF HONOURABLE MENTION | |
Remolà Pagès, Lluís | Oculus-3 | ||
Remolà Pagès, Lluís | Port Bo | ||
Rodrigo Sanchez, Ismael | Felicidad | ||
Romero Nieto, Antonio | POLVO EN LOS PINARES | ||
Sanz Rubio, Ruben | 2_Nuria y Girasol | ||
Sanz Rubio, Ruben | Nen Traginer | ||
Sanz Rubio, Ruben | Reflejo | ||
Serra Prat, Xavier | Buscando el más allá | ||
Silvela Capó, Ramon | SEÑORA | ||
Soriano Llamazares, Antonio | Dia tormentoso | ||
Urrutia Uriarte, Felix | Neguan | ||
Vazquez Llamas, Jose Luis | Hacia la luz | ||
Vazquez Llamas, Jose Luis | La espera | ||
Vazquez Llamas, Jose Luis | Lector | ||
Vázquez Trujillo, Rubén | AQUATICA | ||
Vázquez Trujillo, Rubén | LIBERTAD | ||
Vázquez Trujillo, Rubén | SARCASMUS 18 | ||
Ventura Carbó, Jordi | Cómplices | ||
Verdú Domenech, Ramiro | RESILENCIA |
ESTATS UNITS D'AMÈRICA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Fischer , Jie | Cheetah and cub Hb | FLF BRONZE MEDAL | |
Fischer , Jie | Grand Migrating | ||
Fischer , Jie | Jumping HB 1 | ||
Lang, Thomas | Ancient Musical Instrument | ||
Lang, Thomas | Morning Checkup | ||
Lang, Thomas | Old West Impression | ||
Lang, Thomas | Old Workshop |
FRANÇA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Etienne, Anne-marie | En famille |
GRAN BRETANYA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Mead, Barry | GOOD OLD DAYS | GFAL HONOURABLE MENTION | |
Ottley, Peter | Pier After Dusk |
HONG KONG
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Ka Wai, Li | FATHOM | ||
Ka Wai, Li | TOUCHING | ||
So, Yau Hing | unique fishing method | GFAL HONOURABLE MENTION | |
Wong, Ping Chi | Shadow array |
HONGRIA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Kerekes, Istvan | Among lambs | ||
Kerekes, Istvan | Children of poverty | FIAP HONOURABLE MENTION | |
Kerekes, Istvan | Shepherd child girl | ||
Kerekes, Istvan | Viktor and sons |
ÍNDIA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Bhandari, Subhasish | HEADSCARFFED | ||
Marathe, Suniel | Obscured |
INDONÈSIA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Djana, Teguh Aria | Mengaji | ||
Djana, Teguh Aria | Pacu Jawi Racer | ||
Hendarta, Johnny | The Family | ||
Lee, Hengki | Mind Odyssey | FIAP HONOURABLE MENTION | |
Lee, Hengki | Phantom | ||
Lee, Hengki | Rhapsody In June | ||
Lee, Hengki | Venom | ||
Rohimi, Syarif | Baduy Children World | ||
Setiadi, Ajar | at the river | ||
Setiadi, Ajar | Buffalo boys | DIPLOMA CHAIRMAN | |
Wijaya, Oscar | MBATIK | GFAL HONOURABLE MENTION | |
Wijaya, Oscar | PREPARE |
IRLANDA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Doyle, Dick | Wave | ||
Quinn, Feargal | Heron in the Mist | ||
Sheridan, John | After the Kill | MEJOR AUTOR - FIAP BLUE PIN | |
Sheridan, John | Ellie and Doll | MEJOR AUTOR - FIAP BLUE PIN | |
Sheridan, John | Pack Leader | MEJOR AUTOR - FIAP BLUE PIN / FIAP SILVER MEDAL | |
Sheridan, John | Pipe Time | MEJOR AUTOR - FIAP BLUE PIN |
ISRAEL
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Epstein, Esther | Dancer | ||
Romano, Hugo C. | Big illusions | ||
Romano, Hugo C. | Perseverance | ||
Sinai, Menachem | Brothers | FLF HONOURABLE MENTION |
ITÀLIA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Biagi, Roberto | Still-life 44 | ||
Cardonati, Luciano | l uomo uzbeko | ||
Cardonati, Luciano | piccolo birmano | ||
Rignanese, Giuseppe | DANZABN | ||
Valdarnini, Alvaro | Tuscan countryside |
MALÀISIA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Wong, Danny | Butter Lamps | ||
Wong, Danny | Smoker | FIAP HONOURABLE MENTION |
NORUEGA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Holst, Kjersti | a unique connection | ||
Holst, Kjersti | friendship girl and dog |
OMAN
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Albusaidi, Samir | Light and Dark | ||
Albusaidi, Samir | Way To trees | ||
Aljabri, Mahmood | man from Nipal | ||
Aljabri, Mahmood | man from Tag Mahal | ||
Aljabri, Mahmood | thinking |
PAÏSOS BAIXOS
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Halbach, Willem | Behind the window 3 | ||
Halbach, Willem | Between concrete 18 | ||
Timmerman, Ge | Drie bomen in de sneeuw |
POLÒNIA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Lewandowski, Grzegorz | Angel over the city | ||
Lewandowski, Grzegorz | On the edge |
REPÚBLICA DE SUD-ÀFRICA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Bogenhofer, Bogenhofer | Quenching the thirst in slomo | ||
Bogenhofer, Bogenhofer | Spotted eagle owl | FLF HONOURABLE MENTION |
SUÈCIA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Stake, Jan-thomas | Globes 2020 | ||
Stake, Jan-thomas | Stripes 5656 |
TAIWAN
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Chao, Ling Jyi | Warrior in the Pit |
TURQUIA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Macoro, Niso Nisim | Chess | ||
Macoro, Niso Nisim | macoro 76 |
VIETNAM
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Ly, Hoang Long | Fish seller | ||
Ly, Hoang Long | Floating on the mist | ||
Ly, Hoang Long | Floating on the mist | CEF HONOURABLE MENTION | |
Thu Ba, Ngo Thi | Hang the net | DIPLOMA CHAIRMAN |