VI Saló Internacional Fotogràfic Digital Andorra 2016
Lliure monocrom
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Lázaro Martin, Marian | Walking |
ALEMANYA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Boehm, Gerhard | Patrick | ||
Boehm, Gerhard | Sousse - SW | ||
Clemens, Burkhard | Kranhaus Cologne | ||
Clemens, Burkhard | Round | ||
Clemens, Burkhard | Stairs 1 | ||
Conrady, Angela | Runaway Girl | ||
Detzner , Thomas | Svit 3 | MEDALLA DE ORO PSA | |
Essig, Michael | DownUnder | ||
Essig, Michael | Twisted | ||
Gunter, Scholtz | Kreishaus | ||
Gunter, Scholtz | Open Door | ||
Halvas-nielsen, Herdis | A secure place | ||
Hausdoerfer, Frank | Lights BW | ||
Kaufmann, Susanne | Airport | ||
Laskowski, Renja | Letizia-3 | ||
Leimann, Dirk-olaf | Steve 3 | ||
Mock, Klaus | Spirale | ||
Mohr, Hermann | House on the Sea | ||
Riehle, Gunther | emperor penguin troop pano 7 bw | ||
Riehle, Gunther | huddle 61 bw | ||
Riehle, Gunther | one plus four 2 bw | ||
Ruff, Jerry-louis | Rosenkranz SW | ||
Schuetze, Horst | Fear | ||
Schuetze, Horst | hungry |
ARGENTINA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Acuña, Raúl | Don Ramón 1 | ||
Acuña, Raúl | El Patrón | ||
Acuña, Raúl | En la Ermita | ||
Acuña, Raúl | Guardian del Cielo | ||
Franke, Luis Alberto | Espera del más allá | ||
Muller, Hans | Bar de Cao | ||
Muller, Hans | El hippie | ||
Rozensztroch, Carlos | Geometría humana | ||
Schneider, Gustavo | Buenos Aires 241 |
AUSTRÀLIA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Finighan, Brennan | Artistry with Figures | ||
Finighan, Brennan | Flour Power | ||
Finighan, Brennan | Soph | ||
Ling, Yong Xiong | Chasing cattle 3 bw | ||
Ling, Yong Xiong | Stroll 6 bw | DIPLOMA INTERCONTINENTAL CIRCUIT | |
Ling, Yong Xiong | Surfing open 3 bw | ||
Osborne, Dianne | Simplicity | ||
Watson, Graeme | Beautiful Music | ||
Willis, Kathryn | Ponyfish Island | ||
Willis, Kathryn | Steam Train Driver |
ÀUSTRIA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Habringer, Wolfgang | First Morning Light | ||
Palfrader, Josef | Alim | DIPLOMA INTERCONTINENTAL CIRCUIT | |
Palfrader, Josef | IONA | ||
Palfrader, Josef | Mutter mit Kind | ||
Palfrader, Josef | Zwei auf einer Bank | ||
Peer, Albert | forbidding coastline | ||
Peer, Albert | Vulture | MEDALLA DE ORO FAF | |
Vock, Karl | KC 04 | ||
Vock, Karl | Mystic flowergirl 1 |
BÈLGICA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Herbillon, Christian | le mage | ||
Herbillon, Christian | spirale 1 | ||
Herbillon, Christian | the artist 1 | ||
Lemmens, Jef | Smoking soldier | MENCIÓN DE HONOR FIAP | |
Nicoll, Francis | Lena | ||
Nicoll, Francis | Lena voilee | ||
Van Calsteren, Louis | Chaussee hesbignonne | ||
Van Calsteren, Louis | Randonnee solitaire |
CANADÀ
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Tam, Kam Chiu | Revenging | MENCIÓN DE HONOR FIAP | |
Tam, Kam Chiu | The fury horse |
CROÀCIA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Cetkovic, Sasa | STAIRS |
CUBA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Tolentino González, Yaniel | solo |
DINAMARCA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Hyldgaard, Bjarne | Girl with veil 0419MCT | ||
Hyldgaard, Bjarne | Madeleine 4465MC | ||
Hyldgaard, Bjarne | Tuscan landscape 2182MCT | ||
Kristensen, Henrik Ramsing | Girl on the couch |
ESCÒCIA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Johnston, Eion | Shoulder look | ||
Scott, Cameron | First Light On Black Mount |
ESLOVÀQUIA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Belovezcik, Andrej | Girl, Father and Rain | ||
Belovezcik, Andrej | No Problem Winter | DIPLOMA INTERCONTINENTAL CIRCUIT |
ESLOVÈNIA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Cufar, Aleksander | Image-XBW | ||
Debevec, Igor | Big brother is watching you | DIPLOMA INTERCONTINENTAL CIRCUIT | |
Debevec, Igor | Strugar | ||
Jehart, Vlado | Cvet |
ESPANYA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Ajuriaguerra Saiz, Pedro Luís | Final Shot | ||
Ajuriaguerra Saiz, Pedro Luís | The Piramid | ||
Alasraki Alberti, Carles | Reflejos | ||
Alasraki Alberti, Carles | Te quiero !!! | ||
Aracil Roux, Luís | micaela 2 | ||
Aracil Roux, Luís | seductora | ||
Badenas Bueno, Bernardo | Infinito | ||
Barreiro Rodriguez, Manu | Black Straps | ||
Barreiro Rodriguez, Manu | La Gaviota | DIPLOMA INTERCONTINENTAL CIRCUIT | |
Barreiro Rodriguez, Manu | Triangulo | ||
Barrio, Luis Maria | ALMA DE MÚSICO | ||
Barrio, Luis Maria | INFINITE SADNESS | ||
Barrio, Luis Maria | LA ESCALERA | ||
Bonallach Aguado, Jaume | el pozo | ||
Bonallach Aguado, Jaume | Escalera o ? | ||
Botey, Quim | Indi | ||
Cabezas, Miguel | A wonderful place | ||
Cabezas, Miguel | Cormoranes | ||
Cabezas, Miguel | Solitudes | ||
Calle García, Luis | Escargot | ||
Calle García, Luis | No me grites que no te veo | ||
Casal Luis, Xose Manuel | Ghosts | ||
Casal Luis, Xose Manuel | Last Trip | ||
Casal Luis, Xose Manuel | Sound of silence | ||
Catasus Valles, Josep | El sillon ocupado | ||
Checa Colmena, Javier | Alto a la autoridad | ||
Checa Colmena, Javier | Aurora | ||
Checa Colmena, Javier | Maria | ||
Chnana, Alaa | hate in a refugee camp | ||
Chnana, Alaa | living in a refugee camp | ||
Colell Canes, Ramon | Big band | MEDALLA DE ORO CEF | |
Corbella Marquez, Eva M. | Cuzco | ||
Corbella Marquez, Eva M. | Luna | ||
Corbella Marquez, Eva M. | Ocells | ||
Domènech Aguilà, Josep Ramon | Amor maduro | ||
Domènech Aguilà, Josep Ramon | Cawvoy | ||
Domènech Aguilà, Josep Ramon | Relax | ||
Egea Torrent, Jordi | cami dins el delta | ||
Egea Torrent, Jordi | fustes i cordes | ||
Egea Torrent, Jordi | pont del petroli | ||
Estefanía Flaño, José Alfredo | DON PEPE | ||
Estefanía Flaño, José Alfredo | PHILIPPE | ||
Estrada Ferrer, Miquel | Intimidad | ||
Estrada Ferrer, Miquel | Relaxation | ||
Frias Pérez, Carlos | Armonia | ||
Garagarza Sánchez, Asier | Dialogo | ||
Garagarza Sánchez, Asier | La espera | DIPLOMA INTERCONTINENTAL CIRCUIT | |
Garagarza Sánchez, Asier | Sequia | ||
Garcia Gomez, Juan Luis | Lisboa | ||
Garcia Gomez, Juan Luis | MADRID | ||
Garcia Pitarch, Pili | La Maschera piú bella di Carnevale | ||
Garcia Pitarch, Pili | Mister David | ||
Garcia Pitarch, Pili | Tribal X | ||
Gaskon Marañon, Oskar | El pintor | ||
Gaskon Marañon, Oskar | En el museo | ||
Guijarro Carril, Tino | Puresa | ||
Guijarro Carril, Tino | Sufro luego existo | ||
Gurruchaga Garagarza, José Agustín | el saxofonista | ||
Gurruchaga Garagarza, José Agustín | junto al fuego | ||
Gurruchaga Garagarza, José Agustín | lasaitasuna | ||
Gutierrez Fernandez, Jorge | La mirada | ||
Humet Rubio, Isidre | Intimidad | ||
Humet Rubio, Isidre | Pensamientos | ||
Jordán Vázquez, Paco | Retrato 2 | ||
Justicia Celdran, Pedro José | gheisa | ||
Lacunza , Txema | Camino al cielo | ||
Lacunza , Txema | La mirada de Edurne | ||
Lacunza , Txema | Planchando en la ventana | ||
Laguna Jiménez, Juan | monje birmano | ||
Laguna Jiménez, Juan | Seda | ||
Leandro Serrano, Luis | Marea alta | ||
Leandro Serrano, Luis | Punto y aparte | ||
Leandro Serrano, Luis | Segadores | ||
Llorca Martínez, Jorge | Guerrero | ||
Llorca Martínez, Jorge | Pirueta | ||
Lois, Josep | Flamingo dance | ||
Lois, Josep | Saltador 6 | ||
López Puerma, Manuel | Adios Charlie | ||
Lupión Manzano, Manuel | Cultu corporis 01 | ||
Manso Navas, Oscar | Contando historias | ||
Manso Navas, Oscar | Evolucion | ||
March, Cesar | Emerging | ||
Mariscal López, Juan | cala | ||
Mercadal Moll, Bosco | Lapiz y caracolillos | ||
Mesa Martinez, Jose | EN BELCHITE | ||
Mesa Martinez, Jose | PASARELA | ||
Mimó Bayo, Joan | Mi amigo Luis | ||
Mimó Bayo, Joan | Zacarias | ||
Molist , Josep M | Llac i Caiacs | ||
Molist , Josep M | Lluna Plena-Pont del Petroli | ||
Monegal Calduch, Ramon | Caminos en la mar | ||
Monegal Calduch, Ramon | Torn | ||
Moraga Costoso, Vicente | ZIS | ||
Moreno Villar, Santos | Muslim | ||
Moreno Villar, Santos | Old man at the door | ||
Munuera Sola, José Antonio | Escalera 2 | ||
Munuera Sola, José Antonio | Escalera 6 | ||
Munuera Sola, José Antonio | Paseo | ||
Munuera Sola, José Antonio | Shanghai night | ||
Negredo Sanchez, Julian | Gangsters | ||
Niñá Freixenet , Rosalina | BOXE | ||
Noguero Cazorla, Andreu | Escolarización i aulas | ||
Ortiz Moreno, Javier | Embarcadero | ||
Ortiz Moreno, Javier | Naturaleza pasiva | ||
Ortiz Moreno, Javier | Pescador del Volga | ||
Parera Pons, Joan | Dánae | ||
Parera Pons, Joan | Retrat 1 | ||
Piqué Vericat, Jordi | La lectura 2 | ||
Planas Salvador, M Victoria | Confidencias bajo la lluvia | ||
Planas Salvador, M Victoria | Moussa | ||
Planas Salvador, M Victoria | Noemi | ||
Podadera Sanz, Raúl | Ostreras | ||
Podadera Sanz, Raúl | Sea Cabin | ||
Podadera Sanz, Raúl | Submerged World | ||
Puigcerver Oliván, Manel | Blue moments | ||
Puigcerver Oliván, Manel | Homenaje a Chema Madoz (II) | ||
Puigcerver Oliván, Manel | Woman power (II) | ||
Putellas Jubells, Adelina | GIRL WITH NOODLES | ||
Quesada Belmonte, Gregorio | ETNIAS | ||
Quesada Belmonte, Gregorio | PICARO | ||
Remolà Pagès, Lluís | After dance-2 | ||
Ribera I Costa, Pere | Mic 55 | ||
Rota Soler, Miquel | Fòsils | ||
Selga Casellas, Anna | ABANS NO PLOGUI | ||
Selga Casellas, Anna | JOAN PI | ||
Selga Casellas, Anna | PROTECCIO | ||
Serra Arias, Cristina | Natura morta 48 | ||
Serra Arias, Cristina | Natura morta 49 | ||
Serra Arias, Cristina | Natura morta 8 | ||
Tello Soler, G. Sergio | Delta 4 | ||
Tello Soler, G. Sergio | Himantopus | ||
Valenzuela Curtichs, Andreu | El Citroen | ||
Varela Cousillas, Jose Ramon | A ras de suelo | ||
Velasco, Juan R | Manos | ||
Vilalta Baliellas, Fani | |||
Vilalta Baliellas, Fani | DIPLOMA INTERCONTINENTAL CIRCUIT | ||
Vilalta Baliellas, Fani | |||
Vilalta Baliellas, Fani |
ESTATS UNITS D'AMÈRICA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Cheuk, Shu | Morning Fishing BW | ||
Cowles, Larry | Cassie Looking Right in Black | ||
Cowles, Larry | Miss BC White Fashion | ||
Cowles, Larry | Nathalie Beret in Red | ||
Cowles, Larry | Sabrina Straight Up in Black |
FINLÀNDIA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Damstén, Petri | Lost | DIPLOMA INTERCONTINENTAL CIRCUIT | |
Damstén, Petri | Mood Dial | ||
Damstén, Petri | Petri | ||
Kalle, Salonen | Speedwaydrivers 10 | ||
Rintala, Seppo | 11 CRANES 3 | ||
Rintala, Seppo | SWANS 1660 | ||
Rintala, Seppo | SWANS 4753 | ||
Rintala, Seppo | SWANS 7822 |
FRANÇA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Banq, Jean | trompettiste macedonien | ||
Dupouy, Michel | Sadness | ||
Sokolova, Alla | Dialog | ||
Sokolova, Alla | Relationship | DIPLOMA INTERCONTINENTAL CIRCUIT |
GAL·LES
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Lines, Ron | Evening steam at Bridgnorth | ||
Lines, Ron | The Penwyllt Inn | ||
Prenton Jones, Sharon | The Flasher |
GRAN BRETANYA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Cooter, Robin | Single Flower | ||
Elgin, Keith | At Arms Length | ||
Elgin, Keith | Horizontal Drag | ||
Elvin, John | Retired Miner | ||
Given, Bob | Amber | ||
Given, Bob | Tough Love | ||
Hainsworth, Richard | Archangel | ||
Hainsworth, Richard | Stare Down | ||
Harrison, Colin | My ghost town | ||
Jenkin, Barbara | Xanthie Smiling | ||
Keene, Paul | 6 Day Cycling Pursuit 2396 | ||
Keene, Paul | Check the Satnav | ||
Middleton, Sarah | Deep In Thought | ||
Middleton, Sarah | Mara With Pearls | ||
Mortimer, David | Jungfrau by Moonlight | ||
Preece, Margret | Blackpool July 2010 | ||
Preece, Margret | Cattle Wagon | ||
Price, David | Mark C | ||
Rapier, Malcolm | Duel in the Dirt | ||
Stead, Will | Jenny O | ||
Stead, Will | Salford Quays | ||
Stead, Will | Scallop Pier | ||
Young, Alan | Bevin Boy |
GRÈCIA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Chalkiadakis, Kostas | Touareg man Nr1 | ||
Chalkiadakis, Kostas | Watermelon seller | ||
Tsoulellis, Efstratios | Little lady in black |
HONG KONG
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Kwok, Man Wo | My Partner BW | ||
Kwok, Man Wo | Shooting BW |
HONGRIA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Papp, Elek | Hesitation | ||
Papp, Elek | The gipsy chief | ||
Papp, Elek | Why | DIPLOMA INTERCONTINENTAL CIRCUIT | |
Racz, Peter | Man with shadow | ||
Racz, Peter | Sleeping Metropolis | ||
Stipsits, Ibolya | Mother |
ÍNDIA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Banerjee, Sounak | Stripes of Nature | ||
Banerjee, Subrata Prasanna | INTERNMENT | ||
Barua, Arnab | ALL ALONE | ||
Bhattacharya, Sanjoy | INTERPHASE | ||
Bysack, Subrata | SERVING TEA TO GUEST | ||
C R, Sathyanarayana | RETURNING HERD | ||
Das, Sharmali Das | LAUGHTER 1 | ||
Das, Sudip | Curious | ||
Dutta, Ahindra | 3 STAR | ||
Dutta, Nivedita | Rage | ||
Dutta, Nivedita | The Eyes | ||
Majumder, Satyajit | DEEP SLEEP | ||
Mitra, Piyali | INDESPENSIBLE | ||
Mondal, Kalyan | LOOKING | ||
Paul, Tapas Kumar | Day Beginning | ||
Paul, Tapas Kumar | Two Children in rickshaw | ||
Paul, Tapas Kumar | Weaving Fish Trap | ||
Saha, Achinta Kumar | Story Unfolds M | ||
Saha, Shibasish | Deep eyes | ||
Saha, Shibasish | I see you | ||
Saha, Shibasish | Old face | ||
Saha, Shibasish | Touch of hands | ||
Sardar, Bappaditya | DAILY JOURNEY | ||
Sardar, Bappaditya | INNER VISION | ||
Sarkar, Aparesh | Curious | ||
Sarkar, Aparesh | Tale of an Experienced | ||
Sarkar, Sujit | LAP OF GRAND MA | ||
Sarkar, Sujit | SAFE HANDS |
INDONÈSIA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Djatinegoro, The Eng Loe | AFTERNOON SHOWER BW | ||
Djatinegoro, The Eng Loe | BIG LIP BW | ||
Djatinegoro, The Eng Loe | POPPING OUT BW | ||
Lee, Hengki | Reflection | ||
Tedjapawitra, Kristianto Gunawan | Art of Shaolin | ||
Tedjapawitra, Kristianto Gunawan | Rowing at Paradise | ||
Zulhen, Afrinaldi | Ambiguity | ||
Zulhen, Afrinaldi | Traffic Hill |
IRLANDA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Maher, Paul | Hoodie | ||
Maher, Paul | Jena |
ITÀLIA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
D\'eramo, Umberto | STREET SOUND | ||
Ficarelli, Daniele | JAPAN | ||
Ficarelli, Daniele | PEOPLE | ||
Ficarelli, Daniele | TOTAL WHITE | ||
Giudice, Monica | Snowing2 | ||
Macinai, Michele | brick factory 3 | ||
Macinai, Michele | help | ||
Macinai, Michele | mursi girl | ||
Reggio, Almando | Diving 3 | ||
Rubboli, Veniero | Piety | ||
Salice, Francesca | PARKOUR | ||
Salice, Francesca | SCHOOL BOYS | ||
Salice, Francesca | UNDER THE BRIDGE | ||
Tagliani, Roberto | Generations | ||
Tagliani, Roberto | Jack |
LETÒNIA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Apsenieks, Andris | Element | ||
Apsenieks, Andris | Equilibrium |
MACAU
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Airosa, Alexandrino Lei | Filled with the morning mist |
MALÀISIA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Wong, Danny | Caro Girl | MEDALLA DE ORO FIAP | |
Wong, Danny | Caro Kids | ||
Wong, Danny | Going Home On The Sand Dunes | ||
Wong, Danny | Jump Over |
NORUEGA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Bergo, Arne | Lion Cubs in Acasia No 2M | ||
Dybesland, Bente R. | A fathers care | ||
Dybesland, Bente R. | Ballerina 2 | ||
Hyllseth, Torhild Hyllseth | Rubjerg Knude Fyr | ||
Hyllseth, Torhild Hyllseth | Street performance | ||
Ropstad, Bard | Hepatica 2 | ||
Sveen, Atle | Julia on chair | ||
Sveen, Atle | Poledancer | ||
Synnevaag, Roald | Brumlebass | ||
Synnevaag, Roald | Old man in Banana pub | ||
Vadet, Stein Jarle | Viking chief |
NOVA ZELANDA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Walter, Brett | Dreadlocks Battle |
PAÏSOS BAIXOS
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
De Jong, Franke | Evening walk | ||
De Jong, Franke | Portretgalerij no 2 | DIPLOMA INTERCONTINENTAL CIRCUIT | |
De Jong, Franke | Trees and cyclist | ||
Lybaert, Daniel | Stiekem | ||
Van Balken, Marcel | Tunnel |
POLÒNIA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Dubiel, Cezary | Spiral No 2 | MEDALLA DE ORO FCF | |
Gurdak, Lukasz | Claudia in the water | ||
Gurdak, Lukasz | Morskie Oko | ||
Henryk, Chmiel | Toward the sky | ||
Trylanski, Zygmunt | Glass wall | ||
Trylanski, Zygmunt | Thoughtfulness | ||
Trylanski, Zygmunt | Wanderer |
QATAR
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Al-mushaifri, Abdulla | Send Me Free |
REPÚBLICA DE SUD-ÀFRICA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Meyer, Human | model mono 308 | ||
Serfontein, Andre | Cormorant Landing | ||
Serfontein, Andre | Lordy Flying | ||
Van Der Vyver, Malie | A Different Time | ||
Van Der Vyver, Malie | Sneak Preview |
REPÚBLICA DOMINICANA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Casals Crespi, Angelita | Madona Dominicana. | ||
Forteza, Amanda Tatiana | El Perro que espera | ||
Forteza, Amanda Tatiana | Gran silencio mucho ruido | ||
Garip, Sandra | Dos Nenas | ||
Garip, Sandra | Immigrant |
REPÚBLICA TXECA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Blazek, Michal | Carrier | ||
Blazek, Michal | Dream |
ROMANIA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Magdo, Istvan | Still water | ||
Nagy, Lajos | Astonishment | ||
Nagy, Lajos | Misty forest | ||
Nagy, Lajos | Running with the wind | DIPLOMA INTERCONTINENTAL CIRCUIT | |
Nemeth, Francisc | Miserable Rich | ||
Pop, Ovi D. | Old Man with the Dog | ||
Tanase, Rodica | Little islands are all large prisons 1 | ||
Tanase, Rodica | Little islands are all large prisons 1 |
RÚSSIA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Arkhipov, Dmitry | Track on the sand mono | ||
Egorov, Igor | Portrait of an Artist | ||
Usmanova, Angela | Hoosegow | ||
Usmanova, Angela | I am so tired |
SÈRBIA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Pesterac, Vojislav Vojo | Arena319 | ||
Pesterac, Vojislav Vojo | Sail H 3531 |
SINGAPUR
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Heng, Zee Kek | Mysterious nine M | ||
Teo, Giap Chiu | Faith Ng Xian Kim In Black BW. | ||
Yee, Pui-chung | BUFFALO IN XIAPU FOG | ||
Yee, Pui-chung | XIAPU FOGGY OLD LADY |
SRI LANKA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Trek, Shehan | Heavenly Trail | ||
Trek, Shehan | Whats up | ||
Trek, Shehan | With wide eyes |
SUÈCIA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Garberg, Goran | Relaxing | ||
Stake, Jan-thomas | Abandoned house | ||
Stake, Jan-thomas | Bongeline in gold | ||
Zebuhr, Goran | Wine tasting |
TAIWAN
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Huang, Shang Min | Smoke and dust | ||
Ku, Min Sheng | Carpenter M1 | ||
Ku, Min Sheng | Fighting Egrets M5 | ||
Lee, Hsiu-chin | Helpless |
TURQUIA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Ersoy, Ercument | surian woman | ||
Gedik, Hasan | Kadin ve cocuk | ||
Yucelt, Ozcan | CHEERFUL |
UCRAÏNA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Kutskiy, Oleg | Boatswain. | ||
Lander, Igor | Security check | ||
Lander, Igor | Still life with magnifyer |
VIETNAM
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Huynh Nam, Dong | Tham ro | ||
Huynh Nam, Dong | Tru mua | ||
Nguyen Ngoc, Son | Mother is the source of life 2 | ||
Nguyen Ngoc, Son | Studying | ||
Nguyen Ngoc, Son | Waiting | ||
Nguyen Ngoc, Son | young and old | ||
Nguyen Ngoc, Thach | Happiness 04 | ||
Nguyen Ngoc, Thach | Sulking | ||
Nguyen Ngoc, Thach | The Bana Boy No1 | DIPLOMA INTERCONTINENTAL CIRCUIT | |
Nhan, Le Hoang | AN SANG | ||
Nhan, Le Hoang | BEP HONG | ||
Nhan, Le Hoang | TRUYEN NGHE | ||
Vu Phuoc, Nguyen | Little girl and cat |
XINA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Chen, Jinghui | RUNNING HORSE NO.7 | ||
Chen, Jinghui | WRANGLER NO.9 | ||
Chen, Xinxin | Hunger | ||
Li, Hong | Child on Daliang mountain 7 | ||
Li, Hong | Hard study | ||
Li, Peng | Street life 10 | ||
Wan, Yi | Face painting 6 | ||
Zhu, Hanju | Cherished | ||
Zhu, Hanju | Dream shadow |
XIPRE
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Eliades, Irene | 1. CHEERS |