Dades estadístiques salon II Salón Internacional de Fotografía Dominicano

Obres rebudesObres seleccionades
PAÍSAUTORS ABC ABC
ALEMANYA26100100100414140
ANDORRA144411
ARÀBIA SAUDITA288852
ARGENTINA3121212456
AUSTRÀLIA10404032131816
ÀUSTRIA5202016573
BÈLGICA104040361368
CANADÀ4161616657
CROÀCIA2888142
CUBA14364028222
DINAMARCA5202016974
ESCÒCIA144431
ESLOVÈNIA5202020759
ESPANYA100400393382124130111
ESTATS UNITS D'AMÈRICA14565248151410
FINLÀNDIA11444436995
FRANÇA13525148161012
GAL·LES6242420629
GRAN BRETANYA31124116104342826
GRÈCIA1444222
HONG KONG22888888344444
HONGRIA10403640201422
ÍNDIA139553552552142159197
INDONÈSIA2888534
IRLANDA26104104104121520
ISRAEL1444231
ITÀLIA15606056232625
LITUÀNIA1444322
LUXEMBURG312128532
MACAU31212121077
MALÀISIA1444334
NORUEGA16646460141615
NOVA ZELANDA2888424
OMAN1444332
PAÏSOS BAIXOS1444222
PANAMÀ13403736226
POLÒNIA2888322
REPÚBLICA DE SUD-ÀFRICA14442
REPÚBLICA DOMINICANA3198936713165
ROMANIA5202020868
RÚSSIA832322881210
SÈRBIA4161616438
SINGAPUR3121212625
SRI LANKA144412
SUÈCIA31212433
SUÏSSA2888434
TAIWAN1444122
TURKMENISTAN144411
TURQUIA6242424536
UCRAÏNA1444
VIETNAM3121212668
XINA19766464292025
XIPRE52020205613
Total 53 paisos616239923582237690693731
Total fotografies69942114
  A : Lliure, color   B : Lliure monocrom   C : Viatges