Dades estadístiques salon II Salón Internacional de Fotografía Panameño

Obres rebudesObres seleccionades
PAÍSAUTORS ABC ABC
ALEMANYA26100100100362731
ANDORRA14441
ARÀBIA SAUDITA2888342
ARGENTINA3121212452
AUSTRÀLIA1040403211910
ÀUSTRIA5202016875
BÈLGICA1040403611810
CANADÀ4161616554
CROÀCIA288813
CUBA14364028552
DINAMARCA520201674
ESCÒCIA1444122
ESLOVÈNIA5202020346
ESPANYA1004003933828210290
ESTATS UNITS D'AMÈRICA1456524814118
FINLÀNDIA11444436651
FRANÇA1352514814915
GAL·LES6242420434
GRAN BRETANYA31124116104222621
GRÈCIA144421
HONG KONG22888888213221
HONGRIA1040364018910
ÍNDIA139553552552145154108
INDONÈSIA2888532
IRLANDA261041041049139
ISRAEL14441
ITÀLIA15606056162514
LITUÀNIA1444132
LUXEMBURG312128132
MACAU3121212854
MALÀISIA1444343
NORUEGA1664646071210
NOVA ZELANDA2888333
PAÏSOS BAIXOS1444222
PANAMÀ134037361579
POLÒNIA288855
QATAR1444213
REPÚBLICA DE SUD-ÀFRICA144444
REPÚBLICA DOMINICANA3198936716133
ROMANIA5202020834
RÚSSIA8323228873
SÈRBIA4161616231
SINGAPUR3121212343
SRI LANKA144411
SUÈCIA31212432
SUÏSSA2888433
TAIWAN14442
TURKMENISTAN144431
TURQUIA62424246710
UCRAÏNA1444
VIETNAM3121212225
XINA19766464212111
XIPRE5202020422
Total 53 paisos616239923582237584594465
Total fotografies69941643
  A : Lliure, color   B : Lliure monocrom   C : Viatges