Dades estadístiques salon II Salón Internacional del Fotografía Cubano

Obres rebudesObres seleccionades
PAÍSAUTORS ABC ABC
ALEMANYA26100100100343631
ANDORRA144411
ARÀBIA SAUDITA2888461
ARGENTINA3121212644
AUSTRÀLIA1040403212219
ÀUSTRIA5202016258
BÈLGICA1040403617612
CANADÀ4161616536
CROÀCIA2888312
CUBA14364028991
DINAMARCA52020169104
ESCÒCIA14442
ESLOVÈNIA52020208711
ESPANYA100400393382160132106
ESTATS UNITS D'AMÈRICA14565248172115
FINLÀNDIA11444436596
FRANÇA13525148201218
GAL·LES6242420644
GRAN BRETANYA31124116104272327
GRÈCIA1444232
HONG KONG22888888273934
HONGRIA10403640181220
ÍNDIA139553552552163155159
INDONÈSIA2888522
IRLANDA2610410410415169
ISRAEL1444212
ITÀLIA15606056162117
LITUÀNIA144412
LUXEMBURG312128444
MACAU3121212588
MALÀISIA1444332
NORUEGA16646460111113
NOVA ZELANDA2888333
OMAN1444222
PAÏSOS BAIXOS1444242
PANAMÀ13403736658
POLÒNIA2888424
REPÚBLICA DE SUD-ÀFRICA144421
REPÚBLICA DOMINICANA319893671154
ROMANIA5202020759
RÚSSIA83232286129
SÈRBIA4161616456
SINGAPUR3121212635
SRI LANKA14441
SUÈCIA31212452
SUÏSSA2888331
TAIWAN1444121
TURKMENISTAN1444
TURQUIA6242424675
UCRAÏNA14441
VIETNAM3121212576
XINA19766464171423
XIPRE5202020475
Total 53 paisos616239923582237710678633
Total fotografies69942021
  A : Lliure, color   B : Lliure monocrom   C : Viatges