Dades estadístiques salon GaudiRfoto 2017. V Saló Internacional de Fotografia

Obres rebudesObres seleccionades
PAÍSAUTORS ABC ABC
ALEMANYA26100100100443444
ANDORRA1444
ARÀBIA SAUDITA2888574
ARGENTINA3121212433
AUSTRÀLIA10404032202115
ÀUSTRIA5202016784
BÈLGICA1040403614139
CANADÀ4161616886
CROÀCIA288811
CUBA14364028312
DINAMARCA5202016107
ESCÒCIA1444122
ESLOVÈNIA52020203611
ESPANYA100400393382168148112
ESTATS UNITS D'AMÈRICA14565248151311
FINLÀNDIA114444361196
FRANÇA13525148141215
GAL·LES6242420573
GRAN BRETANYA31124116104453320
GRÈCIA1444321
HONG KONG22888888243030
HONGRIA10403640141314
ÍNDIA139553552552187197179
INDONÈSIA2888773
IRLANDA26104104104131512
ISRAEL144422
ITÀLIA15606056262330
LITUÀNIA1444243
LUXEMBURG312128221
MACAU3121212549
MALÀISIA1444434
NORUEGA16646460121311
NOVA ZELANDA2888214
PAÏSOS BAIXOS1444423
PANAMÀ1340373622
POLÒNIA2888313
QATAR1444332
REPÚBLICA DE SUD-ÀFRICA1444311
REPÚBLICA DOMINICANA319893671546
ROMANIA52020201079
RÚSSIA8323228101017
SÈRBIA4161616216
SINGAPUR3121212445
SRI LANKA144411
SUÈCIA31212445
SUÏSSA2888542
TAIWAN14441
TURKMENISTAN14441
TURQUIA62424249810
UCRAÏNA1444
VIETNAM3121212377
XINA19766464272130
XIPRE5202020455
Total 53 paisos616239923582237790733678
Total fotografies69942201
  A : Lliure, color   B : Lliure monocrom   C : Viatges