Dades estadístiques salon VII Saló Internacional Fotogràfic Digital Andorra 2017

Obres rebudesObres seleccionades
PAÍSAUTORS ABC ABC
ALEMANYA26100100100435129
ANDORRA144411
ARÀBIA SAUDITA2888333
ARGENTINA3121212433
AUSTRÀLIA10404032192111
ÀUSTRIA5202016962
BÈLGICA10404036171712
CANADÀ4161616797
CROÀCIA288813
CUBA14364028165
DINAMARCA52020161282
ESCÒCIA1444232
ESLOVÈNIA5202020496
ESPANYA100400393382159167116
ESTATS UNITS D'AMÈRICA14565248151412
FINLÀNDIA1144443611184
FRANÇA13525148141314
GAL·LES6242420953
GRAN BRETANYA31124116104453817
GRÈCIA1444321
HONG KONG22888888223232
HONGRIA10403640141012
ÍNDIA139553552552143168156
INDONÈSIA2888475
IRLANDA2610410410410187
ISRAEL144411
ITÀLIA15606056162225
LITUÀNIA1444342
LUXEMBURG312128131
MACAU3121212536
MALÀISIA1444243
NORUEGA166464607165
NOVA ZELANDA2888432
OMAN1444443
PAÏSOS BAIXOS1444431
PANAMÀ13403736714
POLÒNIA2888431
REPÚBLICA DE SUD-ÀFRICA144443
REPÚBLICA DOMINICANA319893671286
ROMANIA5202020662
RÚSSIA832322812178
SÈRBIA4161616223
SINGAPUR3121212611
SRI LANKA14441
SUÈCIA31212465
SUÏSSA2888551
TAIWAN144411
TURKMENISTAN1444211
TURQUIA6242424525
UCRAÏNA1444
VIETNAM3121212354
XINA19766464232327
XIPRE5202020585
Total 53 paisos616239923582237721784581
Total fotografies69942086
  A : Lliure, color   B : Lliure monocrom   C : Viatges