Dades estadístiques salon I Salón Internacional de Fotografía Dominicano

Obres rebudesObres seleccionades
PAÍSAUTORS ABC ABC
ALEMANYA23929276372526
ANDORRA1444
ARGENTINA520201610413
AUSTRÀLIA10404040141320
ÀUSTRIA52020161169
BAHRAIN144413
BÈLGICA83232281086
CANADÀ2888433
CROÀCIA144413
CUBA61513721
DINAMARCA4161616835
ESCÒCIA312128563
ESLOVÀQUIA2888312
ESLOVÈNIA5202020887
ESPANYA9336336034012399110
ESTATS UNITS D'AMÈRICA9363220755
FINLÀNDIA83232321347
FRANÇA5202012553
GAL·LES41616485
GRAN BRETANYA24969276262225
GRÈCIA3121212423
HONG KONG4161616737
HONGRIA5202012674
ÍNDIA35139140136331546
INDONÈSIA41616168106
IRLANDA4161612132
ISRAEL144411
ITÀLIA12484844171920
LETÒNIA14413
MACEDÒNIA14441
MALÀISIA1444344
MOLDÀVIA28882
NORUEGA1040404011713
NOVA ZELANDA144412
PAÏSOS BAIXOS3121212835
PANAMÀ617181412
POLÒNIA5202016564
PORTUGAL1444322
QATAR144411
REPÚBLICA DE SUD-ÀFRICA312124511
REPÚBLICA DOMINICANA165245391059
REPÚBLICA TXECA144411
ROMANIA624242111148
RÚSSIA62424248109
SÈRBIA2888232
SINGAPUR3121212545
SRI LANKA144411
SUÈCIA5182016731
SUÏSSA1444112
TAIWAN3121212445
TURQUIA4161616246
UCRAÏNA2888421
VIETNAM520202081016
XINA14565252281626
XIPRE416161475
Total 55 paisos395154015201359509383471
Total fotografies44191363
  A : Lliure, color   B : Lliure monocrom   C : Viatges