Dades estadístiques salon I Salón Internacional de Fotografía Panameño

Obres rebudesObres seleccionades
PAÍSAUTORS ABC ABC
ALEMANYA23929276241612
ANDORRA1444
ARGENTINA5202016899
AUSTRÀLIA1040404015711
ÀUSTRIA52020161182
BAHRAIN144431
BÈLGICA8323228924
CANADÀ2888521
CROÀCIA144411
CUBA615137411
DINAMARCA4161616332
ESCÒCIA312128521
ESLOVÀQUIA2888422
ESLOVÈNIA5202020685
ESPANYA933633603401098974
ESTATS UNITS D'AMÈRICA9363220543
FINLÀNDIA8323232642
FRANÇA5202012652
GAL·LES41616411
GRAN BRETANYA2496927621128
GRÈCIA3121212233
HONG KONG4161616752
HONGRIA5202012532
ÍNDIA35139140136222417
INDONÈSIA4161616594
IRLANDA416161211
ISRAEL14441
ITÀLIA1248484419118
LETÒNIA14422
MACEDÒNIA1444
MALÀISIA1444342
MOLDÀVIA2888122
NORUEGA10404040887
NOVA ZELANDA1444
PAÏSOS BAIXOS3121212654
PANAMÀ6171814121
POLÒNIA5202016531
PORTUGAL144422
QATAR1444221
REPÚBLICA DE SUD-ÀFRICA3121244
REPÚBLICA DOMINICANA16524539481
REPÚBLICA TXECA1444222
ROMANIA6242421976
RÚSSIA6242424879
SÈRBIA288813
SINGAPUR3121212354
SRI LANKA14441
SUÈCIA518201633
SUÏSSA14441
TAIWAN3121212662
TURQUIA4161616352
UCRAÏNA2888411
VIETNAM520202011710
XINA14565252221319
XIPRE4161614111
Total 55 paisos395154015201359419330253
Total fotografies44191002
  A : Lliure, color   B : Lliure monocrom   C : Viatges