Dades estadístiques salon I Salón Internacional del Fotografía Cubano

Obres rebudesObres seleccionades
PAÍSAUTORS ABC ABC
ALEMANYA23929276221624
ANDORRA1444111
ARGENTINA5202016984
AUSTRÀLIA1040404011918
ÀUSTRIA5202016627
BAHRAIN144412
BÈLGICA83232281148
CANADÀ2888233
CROÀCIA14441
CUBA615137952
DINAMARCA4161616344
ESCÒCIA312128111
ESLOVÀQUIA288832
ESLOVÈNIA5202020758
ESPANYA9336336034010979125
ESTATS UNITS D'AMÈRICA93632201226
FINLÀNDIA8323232568
FRANÇA5202012635
GAL·LES416164221
GRAN BRETANYA24969276211123
GRÈCIA312121223
HONG KONG41616163412
HONGRIA520201232
ÍNDIA35139140136282641
INDONÈSIA4161616778
IRLANDA416161231
ISRAEL144412
ITÀLIA12484844121211
LETÒNIA144
MACEDÒNIA144411
MALÀISIA144414
MOLDÀVIA2888122
NORUEGA104040407816
NOVA ZELANDA144412
PAÏSOS BAIXOS3121212756
PANAMÀ6171814112
POLÒNIA5202016634
PORTUGAL1444141
QATAR1444132
REPÚBLICA DE SUD-ÀFRICA31212411
REPÚBLICA DOMINICANA165245399914
REPÚBLICA TXECA1444121
ROMANIA6242421889
RÚSSIA6242424774
SÈRBIA2888524
SINGAPUR3121212464
SRI LANKA144422
SUÈCIA5182016452
SUÏSSA14441
TAIWAN3121212444
TURQUIA416161628
UCRAÏNA2888333
VIETNAM52020206510
XINA14565252141615
XIPRE4161614335
Total 55 paisos395154015201359395316455
Total fotografies44191166
  A : Lliure, color   B : Lliure monocrom   C : Viatges