Dades estadístiques salon GaudiRfoto 2016. IV Saló Internacional de Fotografia

Obres rebudesObres seleccionades
PAÍSAUTORS ABC ABC
ALEMANYA23929276281417
ANDORRA1444
ARGENTINA5202016111411
AUSTRÀLIA10404040181010
ÀUSTRIA520201610113
BAHRAIN14441
BÈLGICA8323228735
CANADÀ288832
CROÀCIA144411
CUBA61513721
DINAMARCA4161616652
ESCÒCIA31212851
ESLOVÀQUIA288852
ESLOVÈNIA52020201084
ESPANYA9336336034013810678
ESTATS UNITS D'AMÈRICA9363220971
FINLÀNDIA8323232964
FRANÇA5202012722
GAL·LES416164103
GRAN BRETANYA24969276182315
GRÈCIA3121212231
HONG KONG4161616543
HONGRIA5202012761
ÍNDIA35139140136232321
INDONÈSIA4161616897
IRLANDA416161231
ISRAEL1444
ITÀLIA1248484417813
LETÒNIA14411
MACEDÒNIA1444
MALÀISIA1444434
MOLDÀVIA2888212
NORUEGA10404040997
NOVA ZELANDA1444111
PAÏSOS BAIXOS3121212997
PANAMÀ61718141
POLÒNIA5202016714
PORTUGAL1444212
QATAR1444332
REPÚBLICA DE SUD-ÀFRICA31212411
REPÚBLICA DOMINICANA16524539242
REPÚBLICA TXECA1444211
ROMANIA6242421868
RÚSSIA62424247412
SÈRBIA2888212
SINGAPUR3121212443
SRI LANKA144422
SUÈCIA5182016313
SUÏSSA14442
TAIWAN3121212231
TURQUIA4161616333
UCRAÏNA288811
VIETNAM5202020879
XINA14565252271119
XIPRE416161421
Total 55 paisos395154015201359474349297
Total fotografies44191120
  A : Lliure, color   B : Lliure monocrom   C : Viatges