Dades estadístiques salon VI Saló Internacional Fotogràfic Digital Andorra 2016

Obres rebudesObres seleccionades
PAÍSAUTORS ABC ABC
ALEMANYA23929276322327
ANDORRA1444
ARGENTINA52020161197
AUSTRÀLIA10404040101014
ÀUSTRIA520201611910
BAHRAIN14441
BÈLGICA83232281197
CANADÀ2888222
CROÀCIA144411
CUBA61513721
DINAMARCA4161616646
ESCÒCIA312128623
ESLOVÀQUIA288852
ESLOVÈNIA5202020542
ESPANYA93363360340136139118
ESTATS UNITS D'AMÈRICA9363220455
FINLÀNDIA8323232788
FRANÇA5202012845
GAL·LES41616463
GRAN BRETANYA24969276212319
GRÈCIA3121212231
HONG KONG4161616623
HONGRIA5202012464
ÍNDIA35139140136312834
INDONÈSIA4161616783
IRLANDA416161252
ISRAEL14441
ITÀLIA12484844111514
LETÒNIA14422
MACEDÒNIA14442
MALÀISIA1444344
MOLDÀVIA288833
NORUEGA104040406118
NOVA ZELANDA14441
PAÏSOS BAIXOS3121212855
PANAMÀ617181414
POLÒNIA5202016573
PORTUGAL144431
QATAR1444212
REPÚBLICA DE SUD-ÀFRICA31212435
REPÚBLICA DOMINICANA165245397510
REPÚBLICA TXECA1444121
ROMANIA6242421884
RÚSSIA6242424748
SÈRBIA2888321
SINGAPUR3121212348
SRI LANKA1444131
SUÈCIA5182016643
SUÏSSA14442
TAIWAN3121212442
TURQUIA4161616433
UCRAÏNA2888532
VIETNAM520202081311
XINA14565252181015
XIPRE416161412
Total 55 paisos395154015201359463424397
Total fotografies44191284
  A : Lliure, color   B : Lliure monocrom   C : Viatges