Dades estadístiques salon VI Salón Internacional de Fotografía 'Vila Joiosa'

Obres rebudesObres seleccionades
PAÍSAUTORS ABCD ABCD
ALEMANYA11444040406536
ARGENTINA3121212122323
AUSTRÀLIA6242420205782
ÀUSTRIA144441
BÈLGICA2888812
BÒSNIA I HERCEGOVINA14444221
CANADÀ288882411
CROÀCIA288881
DINAMARCA14444
ESLOVÈNIA6232322214448
ESPANYA8232330629929369684751
ESTATS UNITS D'AMÈRICA4121681221
FINLÀNDIA288881
FRANÇA520202016222
GAL·LES14444
GRAN BRETANYA9353628165931
HONG KONG5202016208545
HONGRIA7282828247546
ÍNDIA1664626364141699
INDONÈSIA1040404033711144
IRLANDA288881
ISRAEL312121212234
ITÀLIA114444444467411
LUXEMBURG14444233
MACAU312121246551
MALÀISIA288483322
NORUEGA416161516112
OMAN14444211
PAÏSOS BAIXOS52020202011855
POLÒNIA288881
REPÚBLICA DE COREA1444411
REPÚBLICA DOMINICANA14444
ROMANIA1444423
RÚSSIA288843124
SINGAPUR14444
SRI LANKA1444132
SUÈCIA14444
SUÏSSA28888211
TAIWAN28888854
UCRAÏNA416161216135
VIETNAM4161616126422
XINA2888811
Total 42 paisos232917899859823191187144139
Total fotografies3498661
  A : Lliure, color   B : Lliure, monocrom   C : Persones   D : Paissatge