Dades estadístiques salon EUROPA 2017

Obres rebudesObres seleccionades
PAÍSAUTORS ABCD ABCD
ALEMANYA11432628401481012
ANDORRA14441
ARGENTINA5201648871
AUSTRÀLIA416161687875
ÀUSTRIA936323028138412
BAHRAIN1441
BÈLGICA832321728121158
BRASIL28844131
CANADÀ52020884722
CATALUNYA4919218416717161585655
COSTA RICA14
CROÀCIA3128842
CUBA246
DINAMARCA3121212862
ESLOVÀQUIA1444323
ESLOVÈNIA1434411
ESPANYA4216113910412957453649
ESTATS UNITS D'AMÈRICA28441
FINLÀNDIA312128411
FRANÇA135244313922131711
GAL·LES144441111
GRAN BRETANYA248282525218211911
GRÈCIA1444112
HONG KONG41616816582
HONGRIA312128844
ÍNDIA1452522934121323
IRLANDA61923191655114
ISRAEL1444332
ITÀLIA13483224361616613
LUXEMBURG144441
MACAU14432
MALÀISIA142
MOLDÀVIA144441111
NORUEGA3121241
OMAN28844311
PAÍS BASC144442
PAÏSOS BAIXOS4161212166766
POLÒNIA3812571221
PORTUGAL2881
QATAR144443333
ROMANIA28444522
RÚSSIA624201320104211
SÈRBIA288881222
SINGAPUR1444223
SUÈCIA14411
SUÏSSA1442
TAIWAN144434
TURQUIA28854
UCRAÏNA28482214
VIETNAM14411
XILE24481
XINA3412088487232251424
XIPRE144441
Total 53 paisos30911651027727834358311215255
Total fotografies37531139
  A : Lliure, color   B : Lliure, monocrom   C : Foto creativa i/o experimental   D : Paisatge