Dades estadístiques salon V Salón Internacional de Fotografía Ciudad de Villajoyosa

Obres rebudesObres seleccionades
PAÍSAUTORS ABC ABC
ALEMANYA7282828776
ARÀBIA SAUDITA1444223
ARGENTINA288833
AUSTRÀLIA3121282
ÀUSTRIA5202016452
BÈLGICA520201652
BRASIL1444
DINAMARCA2888233
EMIRATS ÀRABS UNITS1444111
ESPANYA923643683501108682
ESTATS UNITS D'AMÈRICA2884241
FINLÀNDIA520202033
FRANÇA5202020614
GAL·LES3121243
GRAN BRETANYA7282624929
GRÈCIA1444
HONG KONG14441
HONGRIA31281223
ÍNDIA3121212333
IRLANDA416168332
ITÀLIA7282624867
LETÒNIA1442
MACAU144432
MALÀISIA1444231
MALTA144421
NORUEGA31212122
NOVA ZELANDA144411
OMAN1444222
PAÏSOS BAIXOS144411
QATAR1444424
REPÚBLICA TXECA1444
ROMANIA144412
RÚSSIA1444213
SÈRBIA1444
SRI LANKA1444212
SUÈCIA5202020325
TURQUIA14441
VIETNAM3121212663
XINA4168871
XIPRE14442
Total 40 paisos190756744690210154157
Total fotografies2190521
  A : LLIURE COLOR   B : LLIURE MONOCROM   C : VIATGES COLOR O MONOCROM