Dades estadístiques salon 92 Salón Internacional de otoño en Zaragoza

Obres rebudesObres seleccionades
PAÍSAUTORS ABC ABC
ALEMANYA7282828143
ARÀBIA SAUDITA1444232
ARGENTINA288833
AUSTRÀLIA3121281
ÀUSTRIA5202016564
BÈLGICA520201611
BRASIL14441
DINAMARCA2888253
EMIRATS ÀRABS UNITS1444231
ESPANYA92364368350778274
ESTATS UNITS D'AMÈRICA2884242
FINLÀNDIA5202020621
FRANÇA5202020333
GAL·LES31212441
GRAN BRETANYA72826241166
GRÈCIA14441
HONG KONG14441
HONGRIA31281221
ÍNDIA3121212333
IRLANDA416168231
ITÀLIA7282624677
LETÒNIA144
MACAU144411
MALÀISIA1444132
MALTA144411
NORUEGA312121221
NOVA ZELANDA1444111
OMAN1444122
PAÏSOS BAIXOS1444111
QATAR1444223
REPÚBLICA TXECA1444111
ROMANIA1444122
RÚSSIA144423
SÈRBIA144421
SRI LANKA1444113
SUÈCIA5202020223
TURQUIA14441
VIETNAM3121212454
XINA4168841
XIPRE144412
Total 40 paisos190756744690155164145
Total fotografies2190464
  A : LLIURE COLOR   B : LLIURE MONOCROM   C : VIATGES COLOR O MONOCROM